هلدینگ
​​​​​​​تقدیر الماس خاورمیانه

زعفران خالص و باکیفیت ایران

ما تامین کننده بهترین زعفران از مزارع خراسان هستیم

​شرکت بازرگانی تقدیر الماس خاورمیانه در سال 1394  پس از 20 سال سابقه و تجربه مدیران آن در حوزه تجارت بین الملل به صورت مستقل با تمرکز بر بخش  صنایع غذایی تاسیس گردید.
ما با بهره گیری از برترین تولید کنندگان همراه با روش های مختلف (کنسرسیوم - سرمایه گذاری مشترک و ... ) با تولید محصولات با کیفیت و عالی در حوزه تجارت بین الملل اقدامات ارزشمندی را انجام داده ایم.​​​​​​​

درباره ما​​​​​​​

اطلاعات بیشتر

درباره زعفران ونستان

تیم ما با برند ونستان با بهره جویی و استفاده از بهترین مزارع استان خراسان یکی از با کیفیت ترین محصولات زعفران را به بازار داخلی و خارجی عرضه می نماید. تیم ما با بهره مندی از بهترین امکانات کاشت، داشت و برداشت زعفران، نظارت مستقیم بر تمام فرایند تولید، کنترل کیفی، بسته بندی، حمل و توزیع محصول سعی در ارائه محصولی با کیفیت در بازاهای داخلی و خارجی را دارد. در این راستا تیم اجرایی و کنترلی ما از شروع تولید و بسته بندی تا رسیدن محصول با کیفیت به دست مشتری محترم کلیه فرایند را تحت نظارت خود دارد. جهت افزایش رضایتمندی مصرف کننده و توسعه برند ونستان این تیم دستورالعملهای ویژه ای برای تمام مراحل تولید و عرضه از طریق متخصصین و کارشناسان خود تدوین  و در حال اجرا میباشد؛ چنانکه پاسخگوی هر گونه شکایات و نظرات مشتریان پس از فروش نیز خواهد بود.​​​​​​​

ونستان برند اختصاصی ما برای عرضه بهترین زعفران از مزارع ارزشمند استان خراسان می باشد و ما همواره بهترین کیفیت را همراه با قیمت رقابتی به مشتریان خود عرضه می کنیم و رضایت مشتریان ما هدف اصلی کسب و کار است.
تیم ما در کمترین زمان پاسخگوی نیاز مشتریان است و هرگونه سوال و نیاز را توسط کارشناسان متخصص مستقر در دفتر مرکزی و کارخانه پاسخ میدهد.

مزایای تیم تجاری ما

زعفران یا زرپران یک گیاه از گروه زنبقیان می باشد که استفاده از آن ریشه ای تاریخی در فرهنگ های گذشته تا به امروز دارد. 
از این گیاه در آشپزی به عنوان ادویه و طعم دهنده قوی،صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین یک عامل رنگ آمیزی استفاده میشود.
زعفران گرانترین ادویه جهان می باشد و ایران مهد آن است.

زعفران​​​​​​​

کالاهای صادراتی و داخلی

رب گوجه فرنگی
سبزی خشک
کنسروجات
انواع ادویه های خاص و ترکیبی
میوه خشک
​​​​​​​خرما


اطلاعات بیشتر

شرکت بین المللی تقدیر الماس خاورمیانه تامین کننده با کیفیت ترین زعفران و ارسال آن به سراسر ایران و جهان می باشد​​​​​​​

زعفران

زعفران صد درصد خالص ایرانی
زعفران نگین 
زعفران پوشال
زعفران دسته یا دخترپیج

اطلاعات بیشتر

​شکلات بار

 شکلات بار خاص و منحصر به فرد 
طراحی اختصاصی
جعبه اختصاصی
لیبل اختصاصی


اطلاعات بیشتر